KONTAKT OS

ABBOTT RAPID DIAGNOSTICS A/S

Nupark 53, 2.
7500 Holstebro
Tel.: 9742 2299
Fax: 9740 1396

Telefontider
Mandag, tirsdag og torsdag 8.15 - 15.30
Onsdag 9.00 - 15.30
Fredag 8.15 - 14.00
Mail: ARDx.dk@abbott.com

SALG

plus

Birgit Lybye
Distriktschef Jylland og Fyn
Tel. +45 2334 0742
birgit.lybye@abbott.com

plus

Lise Wrona
Account Manager, Region Hovedstaden og Region Sjælland
Tel. +45 2179 6077
lise.wrona@abbott.com

plus

Louise Zancho
Account Manager, Hospitaler
Tel. +45 8140 2951
louise.zancho@abbott.com


KUNDESERVICE

plus

Laila Schmidt
Salgssupport
Tel. +45 9742 2299
laila.schmidt@abbott.com

plus

Kathrine Overgaard Kirkeby
Salgssupport
Tel. +45 9742 2299
kathrine.kirkeby@abbott.com

plus

Rikke Overgaard Aaberg
Salgssupport
Tel. +45 9742 2299
rikke.aaberg@abbott.com

plus

Nina Munch Gebhard-Højland
Salgssupport
Tel. +45 9742 2299
nina.gebhard@abbott.com

plus

Anne Mette Hansen
Sales Coordinator and Procurement
Tel. +45 9610 5234
annemette.hansen@abbott.com


SERVICE

plus

Ole Sanderhoff
Servicetekniker
Tel. +45 9610 5239
ole.sanderhoff@abbott.com


LEDELSE

plus

Henrik Kjeldsmark Jensen
Manager Sales Operations
Tel. +45 6038 7503
henrik.jensen@abbott.com


TOKSIKOLOGI

plus

Charlotte Liljegren
Sales Manager
Tel. +45 9189 3264
Charlotte.liljegren@abbott.com